شما اینجا هستید   |

مطلب منتشره با عنوان «انتقاد شدید اسماعیل بیدار کاندیدای مجلس دوازدهم از شیخ موسی احمدی و سکینه الماسی» کذب محض است/ اخلاق را رعایت کنیم

طی روزهای اخیر مطلبی با عنوان «انتقاد شدید اسماعیل بیدار کاندیدای مجلس دوازدهم از شیخ موسی احمدی و سکینه الماسی» و با منبعی نامشخص در فضای مجازی منتشر شد که در آن ادعا شده بود اسماعیل بیدار کاندیدای مجلس دوازدهم به دو نماینده فعلی و سابق جنوب استان انتقادات شدیدی را داشته است.

به گزارش سلام جم؛ مروری بر ادبیات متن منتشره به خوبی نشان می دهد این ادبیات با مشی سیاسی و اخلاقی کاندیدای جوان و انقلابی جنوب استان بوشهر، همخوانی ندارد و در هیچ یک از محافل خصوصی یا عمومی، چنین مطالبی از سوی اسماعیل بیدار مطرح نشده است.

قطعا اسماعیل بیدار به عنوان کاندیدایی که صبغه و سابقه ای بزرگ در عرصه سیاست و اجتماع دارد با مشی تخریب میانه ای نداشته و ندارد و در تمام محافل هم جز برنامه های آتی و راهکارهای توسعه جنوب استان، موضوع دیگری له یا علیه کاندیداهای محترم مطرح نکرده اند.

متاسفانه برخی ها در کارزار انتخابات، اخلاق را قربانی سیاست می کنند و ابایی ندارند که چنین مطالبی را با اهداف خاص به کاندیدای جوان و انقلابی جنوب منتسب نکنند.

اسماعیل بیدار همواره منتقد برخی عملکردها در نهاد تصمیم گیر کشور بوده اما شیوه بیان این نقدها در گذشته هم نشان از پایبندی این کاندیدا به اخلاق در نقد و نقادی است.

لذا با تاکید بر کذب بودن مطلب منتشره، همه کاندیداها و هواداران را به رعایت قانون و اخلاق دعوت می کنیم و امیدواریم انتخاباتی پرشور را شاهد باشیم که مردم با مداقه در عملکردها و برنامه ها، گزینه اصلح را انتخاب کنند.

وَالْأَمْرُ إِلَیْکِم

به اشتراک بگذارید : | | |