شما اینجا هستید   |

    آخرین اخبار : 💢 *من بیدارم؛ فرزند دیار تفتیده جنوب که قرار است با دستان شما «ما» شویم*

💢 *من بیدارم؛ فرزند دیار تفتیده جنوب که قرار است با دستان شما «ما» شویم*

✅ به فضل الهی، با درایت هیات محترم نظارت شورای نگهبان قانون اساسی، از دومین مرحله آزمون سخت بررسی صلاحیت کاندیداهای محترم مجلس دوازدهم، عبور کردیم.

◻️ جنوب استان حالا برای حضوری پرشور و باشکوه در راستای رقم زدن رویایی ۴ ساله آماده می شود و همراهان بیدارم، بی شک مصمم تر و استوارتر با تاسی از بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی رهبر معظم انقلاب، خود را برای رقابتی سالم و با نشاط مهیا می کنند.

فرصتی فراهم شده تا با همراهی همه دلدادگان انقلاب، نگاهی نو را در عرصه قانونگذاری و نظارت کلان کشور، رقم بزنیم.

🇮🇷 اینجا ایران است و جنوب استان بوشهر قطعه ای بزرگ و باشکوه از این دیار پهناور؛ هر چه از نیروی جوانی اندوخته ایم را با مسئولیت پذیری تقدیم مردم عزیز خواهیم کرد که بی تفاوتی نسبت به ملک و مملکت، سد راه پیشرفت و بالندگی ایران اسلامی است.

ان شالله با مشورت مردم به ویژه جوانان و نخبگان جنوب، نشان خواهیم داد بی تفاوت نیستیم و برای همه دردهای این دیار، گوش شنوا و چشمانی بیدار خواهیم داشت.

از ضمیر جمع استفاده می کنم چرا که من فقط «اسماعیل بیدار»م؛ فرزندی کوچک، برخاسته از همین خاک تفتیده جنوب که با یاری شما «ما» می شود و معتقدم به تعبیر آن فرزانه جاودانه «نگویید من، که من شیطان است»

*ما قرار است روزهای روشن و زیباتری را خلق کنیم؛ روزهایی که می تواند پایان بخش اندکی از حسرت های مان در دیار طلای سیاه باشد… فقط کافی است «ما» باشیم …*

«الله علی ما نقول وکیل»

*اسماعیل بیدار*
دوم بهمن ماه ۱۴۰۲

 

تگ های مطلب : ،
به اشتراک بگذارید : | | |