شما اینجا هستید   |

    اطلاعیه : ۱۵۸ نامزد انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر تایید نهایی شدند

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه ۱۵۸ نامزد انتخابات مجلس در ۴ حوزه انتخابیه تأیید نهایی شدند گفت:‌ تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در استان فراهم شده است.

به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید حیدری پیش از ظهر پنجشنبه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به آغاز تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر اظهار داشت: با اعلام اسامی نامزدهای تایید صلاحیت شده به فرمانداری‌ها از بامداد امروز رقابت‌های انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر آغاز شد.

وی با بیان اینکه ۲۶۴ نفر در استان بوشهر برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت‌نام خود را نهایی کرده بودند، خاطرنشان کرد: از این شمار بر اساس بررسی شورای نگهبان صلاحیت ۱۵۸ نفر تایید شد.

دبیر ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به راه‌اندازی کانال‌های تلویزیونی برای نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر گفت: صدا و سیمای استان بوشهر ۴ کانال تلویزیونی تبلیغاتی با نام‌های نایبند، بیرمی، نخلستان و دریا ویژه انتخابات راه‌اندازی کرده است که هر کاندیدا ۲۰ دقیقه فرصت و امکان ارائه اهداف و برنامه‌های خود را دارد.

حیدری با اشاره به آمادگی استان برای برگزاری انتخابات در ۱۱ اسفند خاطرنشان کرد: تمام زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی فراهم شده است.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی برای انتخاب ۴ نماینده استان بوشهر برای یک دوره ۴ ساله و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب یک نماینده استان در این مجلس برای یک دوره ۸ ساله روز جمعه ۱۱ اسفند ماه برگزار می‌شود.

 

 

دسته بندی : اطلاعیه , رویدادها
به اشتراک بگذارید : | | |